.

.

Вратоврска 4 Безбедно 2 Инчен x 21 Инчен Жолта Оска Ремени со Абразивни Ракав и Делта Прстен - Пакет од 20

Вратоврска 4 Безбедно 2 Инчен x 21 Инчен Жолта Оска Ремени со Абразивни Ракав и Делта Прстен - Пакет од 20

DEN 1204.80

Износ
Во продавницата.

2" x 21".Боја : Жолта.Абразивни Ракав Вклучени.Кршење Сила : 10,000 lbs.Работно Оптоварување Граница : 3,333 lbs.Делта Прстен Монтирање на двата краја.Тешки Оска Ремени со Делта Прстен Фитинзи и Абразивни Ракав.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите