.

.

LoveinDIY DIY Капчиња Предиво Колекции,Везана Latch Кука за Полнење Недовршени Crocheting Килим Предиво Перница Везови Тепих Сет (Шарен Коњ,23.6X15.7)

LoveinDIY DIY Капчиња Предиво Колекции,Везана Latch Кука за Полнење Недовршени Crocheting Килим Предиво Перница

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих, и др.Празно везови крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја.Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби.Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца.Latch Кука Килим Комплет погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници.Опис : - Latch Кука Килим Комплет погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници. - Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца. - Празно везови крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби. - Готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих, и др.Спецификација : - Материјал : Акрилни Влакна + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл. 60 40cm x / 23.62 x 15.75 инчен - Комплет вклучува : пре-сече килим предиво, боја картичка, везени крпа, latch кука, боја цртежи.Пакетот Вклучува : 1 Сет Latch Кука Kits Note : Овој производ е недовршена, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Pleasebe потсети дека поради светлосни ефекти и monitorsbrightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде slightlydifferent од слики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите