.

.

KYAM Лаптоп Главата Телефони, Слушалки Слушалките Безжична Bluetooth Мобилен Телефон Компјутер Универзален Бас за Esports Музика Игра со Микрофон Црна Професионални (Боја :

KYAM Лаптоп Главата Телефони, Слушалки Слушалките Безжична Bluetooth Мобилен Телефон Компјутер Универзален

DEN 2722.08

Износ
Во продавницата.

Горенаведените податоци се мери со внатрешно од страна на лабораторија и вистинските податоци е малку различни во зависност од животната средина опрема. - Целосно завиткан earmuffs, крупните ослободување перници, подобрена одговара на задната страна на еар за целосна заврши удобноста, додека намалување на истекување, басот перформанси се повеќе се заврши. -Prote кожата удобност earmuffs, мека и нежна, добра breathability, висока издржливост, долг-носи, удобно и безболна, само треба да биде нежно unscrewed да го замени. -Во внатрешноста на лизгање на вредноста, скриени движење на вредноста во внатрешноста на headband на слушалка, повеќе убави и згодни, се најде најсоодветен државата за вас.1 version Transmission радиус : 10 meters Whether една или на двете уши : билатерална stereo How да се користи : се Носат уво protection With или без микрофон : со wheat Product боја : Црна, Сина, Кафена, Црвена, White Voice прашува : поддршка❥ ве Молиме имајте во предвид : Компјутери кои немаат свои Bluetooth способности треба да се користат со Bluetooth адаптер. -Внатрешен нервира вратило структура усвојува внатрешниот склони вратило структура дизајн за да подобро се вклопуваат во уво и да се подобри носи стабилност.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.Роден за игри, опкружувачки звук сте ја втурнува во светот на игра, каде што може да се слушне за сите детали, без разлика дали се тоа мали чекори или непријателот оружје се забрзува.➤Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.Тесни одговара : Сите контактни точки се изработени од мек, но издржлив материјал, удобен за носење, погодни за долготрајна употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите