.

.

FYH UCFC218 90mm Круг Flanged Имајќи Монтирани Лежишта

FYH UCFC218 90mm Круг Flanged Имајќи Монтирани Лежишта

DEN 2390.40

Износ
Во продавницата.

Предмет : UCFC218 Имајќи.Тип : Изборен Круг Flanged Имајќи.Основни Оптоварување (Cr) : 96.1 KN.Основни Оптоварување (Кор) : 71.5 KN.Топ Платно Големина : M20. UCFC218 FYH Имајќи Круг flanged Монтирани Имајќи Цилиндрични понесе (со утврдени завртки) 90mm Внатрешен Дијаметар Поаѓајќи од Оваа четири-топ страната кертриџ единица има тркалезна кертриџ за грб на страната која овозможува прецизно монтажа и усогласување.Апликацијата се Ротирачки барабан, ротирачки ролери и области каде прецизни монтажа точноста е потребно. * Предмет : UCFC218 Имајќи * Тип : изборен Круг Flanged Имајќи * Основни Оптоварување (Cr) : 96.1 KN * Основни Оптоварување (Кор) : 71.5 KN * Гром Големина : M20 * Имајќи No : UC218 * Количина : Еден имајќи Димензии (mm) d L H3 J1 J N А1 А2 А3 А4 B S 90 265 190 220 155.5 23 50 22 18 78.3 96 39.7.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите