.

.

Movo Мини Молња Микрофон за iPhone Vlogging Комплет со Мобилен Телефон Додатоци - iPhone Додатоци, Вклучувајќи Мобилен Телефон Носителот и iPhone Tripod Стенд - Фотографија Додатоци ?

Movo Мини Молња Микрофон за iPhone Vlogging Комплет со Мобилен Телефон Додатоци - iPhone Додатоци, Вклучувајќи

DEN 1798.80

Износ
Во продавницата.

OMNIDIRECTIONAL ПИКАП : Микрофон евиденција кристално јасен звук во рамките на 3-нога пикап опсег, совршен за патување и снимање коментари на vlogs.За снимање на квалитет на аудиото на оддалеченост повеќе од 3 метри, проверете го нашиот продавницата за повеќе снимањето решенија.ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА ЗА TRIPOD : Прилагодлив телефон зафат може да се приспособат на телефони од кој било ширина, и месеци на различни стабилизатори и апаратури. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Имаме твојот грб!Нашите производи се дизајнирани за да се олесни вашиот технички проблеми, не додадете на нив.Нашите пријателски НАС-Базирани поддршка тим е тука да ви помогне.РОТИРАТЕ ВАШИОТ РАМКА : Телефон носителот лесно да се ротира до 180 степени за да се префрлате помеѓу вертикална и широк содржина на движење.ВКЛУЧУВА : MA5 L i Phone Микрофон, ПР-3 Флексибилен Телефон Носителот, TR-1 Мини Tripod.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите