.

.

ЧИ Безжичен Полнач Дуо Брзо Полнење Стојат & Подлога Универзално Компатибилен со Чи От Телефони и Одберете Samsung Часовници (САД Верзија), Црн,за Samsung Галакси S10e S10 S10+

ЧИ Безжичен Полнач Дуо Брзо Полнење Стојат & Подлога Универзално Компатибилен со Чи От Телефони и Одберете

DEN 455.04

Износ
Во продавницата.

* За Samsung Галакси Watch/Телефон Чи Безжична Брз Полнач Клупа Стојат Додаток. * Пакетот вклучува : 2in1 Телефон/Watch ЧИ Безжичен Полнач Подлога X 1;Тип C USB напојување со кабел X 1. * Компатибилен со : Samsung Galaxy S10e S10 S10+. * Додаток само, да се Видиме не се вклучени. * Висок Квалитет,100% Сосема Нов. 1)2in1 Телефон Види Безжичен Полнач Подлога + Micro Кабел : * Влез : 9 V/3А 12 V/2.1 A * Излез Телефон : 5 W-7.5 W-10 W * Излез види : 2 W * Примање на далечина : 2-10мм * Конверзија : ¡Ý73% Карактеристики на Производот : * Температура заштита ( батеријата е автоматски заштитени на висока температура ) * Кратки-коло заштита ( автоматски отсечени тековната за заштита при краток спој ) * во Текот-напон заштита ( ефикасно поставување на напон за време на батеријата полнење и празнење ) * Анти-обратна заштита (кога е влезен кабел за податоци е inversed, тоа ќе биде автоматски напојување-исклучување за заштита) * Електромагнетно поле заштита (за да се спречи надворешното магнетно поле пречки и да се обезбеди нормална работа) * Overcharge заштита (ефикасно спречување на батеријата од тоа да биде над обвинет за долго време) * во Текот моќ заштита (за да се спречи премногу висока за полнење на батеријата моќ ) * Текот на испуштање заштита(ефикасно да се спречи преку празнење на батеријата).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите