.

.

Lindhaus Правосмукалка Филтри За Издувни Гасови - 12 Пакет

Lindhaus Правосмукалка Филтри За Издувни Гасови - 12 Пакет

DEN 1055.76

Износ
Во продавницата.

Вистински Lindhaus Филтри за Издувни гасови – 12 брои.Компатибилен со повеќето Lindhaus vacuums.Произведено во Италија.Вистински Lindhaus Филтри за Издувни гасови – 12 смета Компатибилна со повеќето Lindhaus vacuums.Произведено во Италија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите