.

.

Мотоцикл Изменета на Резервоар за Гориво Капа Ретро Класичен Брзо Отворен Резервоар за Гориво Капа Keyless Отворање за Б-MW Р ДЕВЕТ Т 2014-2019 Racer/Чисто 2017-2019 Млеко Чиста Ал?

Мотоцикл Изменета на Резервоар за Гориво Капа Ретро Класичен Брзо Отворен Резервоар за Гориво Капа Keyless

DEN 1463.76

Износ
Во продавницата.

Боја Разлика : Поради светлината и резолуции поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Нумеричката контрола завршувањето на : дупка позиција е точен, соодветен со оригиналот автомобил.Fitment : ве Молиме наведете вашиот велосипед модел и година на производство од страна на e-mail по купувањето!Компатибилен со Р Девет Т 2014-2019 Компатибилен со Racer/Чисто 2017-2019 Компатибилен со Скремблер 2017-2019 Компатибилен со Р Девет Т Урбани G/S 2018-2019 Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов резервни објект Материјал : Високо квалитетен материјал : воздухопловство алуминиум легура.Пакет содржи : 1 Парче на Резервоар за Гориво Капа Забелешки : 1.Висок запечатување не излегуваат во јавноста.Боја : Како на сликата покажува Функција : 1.Обезбеди инсталација на резервоарот за гориво капа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите