.

.

2 Пакет на Облека Складирање Кутија - Склоплива Јасно Прозорец Чување на Кутии за Големи, Капацитет Облека Складирање Виткање Складирање Кутија,со Јасни Windows за Обл?

2 Пакет на Облека Складирање Кутија - Склоплива Јасно Прозорец Чување на Кутии за Големи, Капацитет Облека

DEN 935.76

Износ
Во продавницата.

Пластовидно и свитлива : Постои нерѓосувачки челик заграда во внатрешноста, која е многу здрав.Транспарентен прозорец дизајн : Постои транспарентен прозорец на предната страна, се отвори на врвот или пред флип вратата патент, може да ви помогне лесно да се продавница и да потрае од објектите што сакате.Карактеристики; : 1. Прашина-доказ и влага-доказ.Место нив секаде каде што сакате : спална соба, плакар, канцеларија, студија, итн.Тие се суви и безбедно да го чувате.Го отклучите повеќе користи : Ова чување на производот може да ви обезбеди со неограничен простор за складирање, погоден за чување облека, постелнина, играчки, чевли, јоргани, празник украси, итн.Вие не мора да се грижите за прашина или влага оштетување нив.Високо-квалитетни материјали : Нашите големи садовите за складирање се направени од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина и водоотпорни материјали, така што немора да се грижите за влажни и остарел и се еколошки и издржливи.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината рамен да се зачува простор.Лесно да се move There се зајакнат рачки на двете страни за лесно движење и носење, што ќе ви овозможи да се укине или да ја преместите лесно.Можете да поставите тоа каде ви се допаѓа.Тие се побезбедни од другите материјали и имаат подолг живот.Свитлива и stackable With поддршка од нерѓосувачки челик поддршка рамка, можете да оџакот на кутии произволно и да се воспостави транспарентен windows, која може да направи да се најдат предмети што треба повеќе удобно и брзо 4.Два начини да се openyou може да се отвори на облека од врвот или на предната; двонасочна патент ќе се направи што повеќе опуштено и convenient3.Можете да ги зачувате за долго време.5in/51x40x36cm, кои можат да се сретнат голем број на чување треба да најголема мера и да ви даде чист и уреден простор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите