.

.

Интел SSD 545s Серија (256GB, 2.5 SATA, 64-Слој TLC 3D NAND)

Интел SSD 545s Серија (256GB, 2.5 SATA, 64-Слој TLC 3D NAND)

DEN 2544.00

Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 2.5 cms (L) x 12.1 cms (W) x 2.5 cms (H).Тип На Производ : Компјутерски Диск Или Складирање.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.NTEL SSD 545 S 2.5 256 GB SATA Компатибилност : Овој уред е компатибилен со сервери и низи кои прифаќаат 2.5" 7mm SATA дискови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите