.

.

Формирање Допрете, Приклучокот, TiCN, 8-32, H5

Формирање Допрете, Приклучокот, TiCN, 8-32, H5

DEN 1171.20

Износ
Во продавницата.

Изменета на дното допрете го може да достигне до дното на слепи дупка за да се намали теми.VC-10 прав метал ХСС (High-Speed Челик) супстрат материјал.Титаниум јаглерод нитрид (Ti CN) слој подмачкува супстрат за висока температура стабилност и нуди подобра отпорност на триење од Калај слој.Оваа тема формирање допрете доаѓа со изменета на дното тип и високи перформанси стил.Тоа се прави на VC-10 материјал, заврши Ti CN, големина #8, теренот 32, нишка NC/unc завршетоци со, на теренот дијаметар граница е H5, стандард проекција, месо тело со дијаметар е 0.168".Идеален за употреба со алуминиум, низок до висок јаглероден челик, умре од не ' рѓосувачки челик и челик, толеранција 3Б, ANSI стандардите 14050.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите