.

.

DTKJ creminated Casket Луѓе ковчези Секогаш се Сеќавам На Возрасни Големи Cremation Дрво Cremation (850 сертификати.во)

DTKJ creminated Casket Луѓе ковчези Секогаш се Сеќавам На Возрасни Големи Cremation Дрво Cremation (850 сертификати.во)

DEN 1708.80

Износ
Во продавницата.

Нашите cremation е дизајниран да обезбеди место каде што те сакам, но исто така и да стане убава уметност во вашиот дом, лажат или пепел.Ако имате било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас.Само urn знае последните топлина на донесување душата, пепел влажни со солзи.Пепел кутија е убава поздрав на крајот најблиски.Кога тоа треба да се чисти само избришете ја со сува крпа која е многу лесен и едноставен.Ние се гарантира најдобра цена од фабрика до потрошувачот.Нашата убава уникатен декоративни casket ќе го загрее твоето срце и да се обезбеди многу допирање подарок за вашето семејство, тие сакаат допирање за да ве потсети.Со силна куповна моќ, можете да користите повеќе удобен и различни производи.Сите материјали кои се користат да се направи оваа 瓮 се со висок квалитет, и занаетчии ангажирани во индустрија и во индустријата.Нашите дизајнери се посветени на создавање на пепел, дозволете ни да се создаде навистина значајно, духовна, убава и мирна дизајн.Само urn знае последните топлина на донесување душата, пепел влажни со солзи.Оваа Убава дрвена urn исто така се користи како дома декор. (Спецификација)Име : Дрвен Пепел urn Size : 34x23x23 cm(13.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Нашите високо квалитетни кутија ќе ви даде мир на умот и да се создаде навистина убава почивалиште за вашите најблиски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите