.

.

FMOGG Види Winder за 6 рачни Часовници, Отпечатоци Заклучување Екран на Допир, Далечински Управувач, Анти-Магнетни, Ултра-Тивка Види Shaker, LED Светло, Големина : 6 Часовници 6 ?

FMOGG Види Winder за 6 рачни Часовници, Отпечатоци Заклучување Екран на Допир, Далечински Управувач, Анти-Магнетни,

DEN 1209.60

Износ
Во продавницата.

Далечинскиот управувач е повеќе погодно за далечински управувач.Постојат два методи за контрола на : екран на допир и далечински управувач.Дури и ако тоа е ставен на кревет, тоа нема да се наруши вашиот одмор.Ние ќе одберете ја соодветната адаптер според вашата земја.Тоа е достапна во ружино дрво, абонос и црна. *Се усвојува На Јапонски+ ниво на движење, што има висок квалитет, намалување на шумот перформанси, и се мери на бучава во текот на ноќта е за 5.Ентериерот е направен од вештачка кожа, која е мека и удобна, и ќе не гребете го види.Име : Види Winder Материјал : цврсто дрво, вештачка кожа, акрилик Ротација позиција : 6 Складирање локација : 0 Напојување режим : батерија (не се вклучени), AC адаптер, Микро USB интерфејс, Тип C интерфејс Ликвидација метод : вертикална ликвидација постои осветлување : LED атмосфера светлина Карактеристики : анти-магнетни дизајн, екран на допир за контрола, далечински управувач, ултра-тивка *Содржина на Услуга : се Должи на разликата на мерење алатки и мерни методи, големината на податоците грешка е 1~3 cm, ве молиме да се разбере.На екран на допир за контрола има чувство на науката и технологијата.Има LED атмосфера светлина во внатрешноста на watch ликвидација на уредот, што го прави види изгледа повеќе напредни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите