.

.

Hypeshops 2-Двострано Салата Тајмер со Далечинскиот управувач и Tripod Стојат

Hypeshops 2-Двострано Салата Тајмер со Далечинскиот управувач и Tripod Стојат

DEN 13331.76

Износ
Во продавницата.

Часовникот : 12 или 24 часовен формат (HH : MM).Штоперица : MM : SS : ss (1/10-ти)(1/100s) формат – од 00 : 00 : 00 до 99 : 59 : 99. Одбројувачки/до : MM : SS – од 00 : 00 до 99 : 59. Програмабилни Интервал Тајмер : Обука, Одмор, Циклус.FGB1/FGB2 режим : 5 мин Работа, 1 min Одмор, 5 или 3 Круга. - 2 ПРЕДВОДЕНА од дигиталниот часовник да се прикажува со 4-инчен високи црвени/зелени броеви - Месеци до tripod кат штанд за целосна 360-степен visibility - за Далечинска контрола за полесно програмирање (AAA батерии не се вклучени) - Зачувајте до 10 сопствени програми на едно време - Влез : AC100-240 V / Излез : 12 V - Во длабочината на програмски инструкции и далечински вклучени - кабелот за Напојување вклучени за ваша погодност - Ѕидот монтажа голема заграда и хардвер вклучен ТАЈМЕР СПЕЦИФИКАЦИИ : - вкупна Висина : 11.5-во. - Целокупната Должина : 29-во - вкупна Ширина : 2.75-во. - Должина на кабелот : 55-во. - Боја : Црна - Производ Тежина : 12 lb.TRIPOD СПЕЦИФИКАЦИИ : - Макс Висина : 52.625-во. - Минимална Висина : 37.75-во. - Вкупна Ширина : 32-во. (надворешниот нога на нога) - Монтажа Плоча Димензии : 6.5-во x 4.5-во. - Боја : Црна - Тежина Капацитет : 110 lb. - Производот Тежина : 13 lb.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите