.

.

Безценните Полно работно Движење Плус Ѕид за 50-Инчен - 80-Инчен Рамни Панел Екрани (Црна)

Безценните Полно работно Движење Плус Ѕид за 50-Инчен - 80-Инчен Рамни Панел Екрани (Црна)

DEN 10290.72

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Арм се протега до 27.5" од ѕидот.ntegrated кабел за управување обезбедува доволно простор да се кандидира кабли да заврши на професионални и дискретни инсталација.Минималистички ѕид плоча основата за зголемување на ѕид пристап и подобрена естетика.Еден допир навалите овозможува прилагодување без употреба на алатки.На екранот може да се ротира од портрет во пејзаж, без отстранување на екранот.Арм се протега до 27.5" од ѕидот.Интегриран кабел за управување обезбедува доволно простор да се кандидира кабли да заврши на професионални и дискретни инсталација.Минималистички ѕид плоча основата за зголемување на ѕид пристап и подобрена естетика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите