.

.

На Hanford Близнак Не Свитоци Црна поштенско Сандаче Пост Систем со Монтажа Плоча - 70 x 22 x 20 во.

На Hanford Близнак Не Свитоци Црна поштенско Сандаче Пост Систем со Монтажа Плоча - 70 x 22 x 20 во.

DEN 20325.84

Износ
Во продавницата.

Боја : Црна.Материјал : Алуминиум.Крај : Времето Е Отпорен На Rowder Обложена.Монтажа На Панел : Yes.Потекло : Нашата Hanford поштенско Сандаче системи се Собраа во САД со некои увезени делови.На Hanford поштенско сандаче пост систем е направен од rustfree фрлија алуминиум со трајни времето отпорни на прав обложени заврши Овој БЛИЗНАК пост нема поддршка протези доаѓа со декоративни Раскошен база 7 два Lewiston поштенски сандачиња и монтажа плоча на врвот на пост На Lewiston поштенски сандачиња се направени на фрлија алуминиум и исто така тешко прав грб заврши Пост поштенски сандачиња монтажа плоча и база боја Црна Нашите Hanford поштенско Сандаче системи се оквалификува како поголема од 50 на делови и материјали потребни за да се изгради нив произлегуваат од или се врши Спецификации.Боја Црна.Материјал Алуминиум.Заврши Времето Отпорни Rowder Обложена.Монтажа Плоча Yes.Origin Our Hanford поштенско Сандаче системи се Собраа во САД со некои увезени делови.Димензии 70 Х х 22 W x 20 D. Тежина од 44 кг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите