.

.

JYDQM Двојна Тоалетна Хартија Носителот,Простор Алуминиум Бања Двојно Ткиво Хартиена Крпа се Тркалаат Држач за Пропелер Ѕид

JYDQM Двојна Тоалетна Хартија Носителот,Простор Алуминиум Бања Двојно Ткиво Хартиена Крпа се Тркалаат Држач

DEN 14334.00

Износ
Во продавницата.

★ Простор алуминиумски материјал, високо анти-корозивен, без црни, не-оксидирачки, анти-зрачење, анти-статички, цена-ефикасен. ★ без разлика дали ќе изберете да се вежба или користат самолепливи подлога, можете да уживате во брзи, здрав и лесен за инсталација. ★ Тоалет ткиво носителот и мобилен телефон полица за складирање, 2-во-1 мулти-функционални ѕид бања чување на организаторот. ★ На shelving е одлична за ставање на мобилниот телефон, копчиња, види, очила и други малку gadgets, на. ★ Рака полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Име на производ : Тоалетна хартија holder Color класификација : роза gold Size : 26cm*12.5 cm Material : space aluminum Process : electrolytic process Shape : square Applicable прилики : бања, kitchen Features : двонасочна дизајн, лесно да се продавница.Answer : ___________________________ Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите