.

.

HTian Класичен Бел Порцелан Шеќер Сад, Creamer Садови Поставите Млеко Jug Кафе Бонбони Тегли Зачин Контејнер (Боја : A)

HTian Класичен Бел Порцелан Шеќер Сад, Creamer Садови Поставите Млеко Jug Кафе Бонбони Тегли Зачин Контејнер

DEN 750.96

Износ
Во продавницата.

Бели порцелански Златна Декорација Линија.Материјал : Боја Глазура Керамички.Се применува за Кафе, Домот, Ресторан, Хотел.Убав Шеќер Сад за семејството да им служи на шеќер за кафе& млеко.Овој шеќер сад doesn' t заземаат премногу простор, но има доволно шеќер за кафе наутро.На чаша и лажица isn' t само за шеќер.Многу од нашите корисници се користи за сол, зачини, зрнести плодови и бонбони. 1. Класичен Европски Style2. Бели порцелански Златна Линија Decoration3. Убава форма и парична казна workmanship4. Се применува за Кафе, Домот, Ресторан, Hotel Specifications : Материјал : Боја Глазура Керамички Пакување Содржи : Шеќер/ Creamer Садови Set Note : ќе се фокусира на клиентите секој детали барање и ќе им понуди најдобра услуга за секој клиент.Ако имате било каков сомнеж или прашање, ве молиме да не' t чувствуваат двоумете се да прашате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите