.

.

LHKMGH Рацете Слободни Куче Поводник Половината Милениче Нога Линија Најлон Куче се Кандидира Води Јака, Слободни Контрола 2 Рачки за Средни и Големи Кучиња,2.5 cm

LHKMGH Рацете Слободни Куче Поводник Половината Милениче Нога Линија Најлон Куче се Кандидира Води Јака, Слободни

DEN 885.36

Износ
Во продавницата.

1. Идеален куче јака за секојдневниот живот или спортски активности. 2. Висок квалитет, долговечност и ниско ниво на тежина - лесни, но издржливи, добро за сите услови. 3. Лесно да се грижи за перат, водата и нечистотијата отвратителен. 4. Подарок, поглезите вашето кученце со стилски, привлечен додаток. 5. Ние сме искрени продавачи.Ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас и, вие сте добредојдени да не контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 деловни часа.Ние дефинитивно ќе се реши тоа за вас.Тип на : Раце слободни куче leash Material : Nylon Red color Consumption : пешачење, планинарење, трчање, jogging Applicable за : Медиум Големи Кучиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите