.

.

Newmind DIY Килим за Полнење, Latch Кука Колекции, Перница Покрие Килим Правејќи Колекции DIY со Печатени Платно Шема, за Почетник, Занаетите Љубовник 23.62x15.75 Инчен

Newmind DIY Килим за Полнење, Latch Кука Колекции, Перница Покрие Килим Правејќи Колекции DIY со Печатени Платно

DEN 767.76

Износ
Во продавницата.

* Празно везови крпа со црвена 10¡Á10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. * Доволно везови нишка ( бои во пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби. * Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца. * Latch Кука Килим Комплет погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници. * Готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих, и др.Опис : - Latch Кука Килим Комплет погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници. - Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца. - Празно везови крпа со црвена 10¡Á10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Доволно везови нишка ( бои во пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби. - Готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих, и др.Спецификација : - Материјал : Акрилни Влакна + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл. 60 40cm x / 23.62 x 15.75 инчен - Комплет вклучува : пре-сече килим предиво, боја картичка, везени крпа, latch кука, боја цртежи.Пакетот Вклучува : 1 Сет Latch Кука Kits Note : Овој производ е недовршена, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Pleasebe потсети дека поради светлосни ефекти и monitorsbrightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде slightlydifferent од слики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите