.

.

144hz 40PIN 15.6 FHD IPS Лаптоп со LCD Екран Панел Замена за G5 15 SE 5505 P89F

144hz 40PIN 15.6 FHD IPS Лаптоп со LCD Екран Панел Замена за G5 15 SE 5505 P89F

DEN 10584.00

Износ
Во продавницата.

Резолуција : 1920x1080; Конектори : 40 PIN.Компатибилен Модел : G5 15 SE 5505 P89 F.Објектот оглас тука е само LCD Екран Замена, не лаптоп.Испорака : Бесплатна Препорачана Превозот 3-6 Работни Дена.Pls Не ни остави ниска ѕвезда повратни информации пред да контактирате со нас , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се обезбеди задоволен решение за нашите клиенти. *Големина на екран : 15.6 инчен *Компатибилен Модел : G5 15 SE 5505 P89 F ве Молам, инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете. (Треба да го застанете на Адаптер & Батеријата Кабелот кога инсталирате).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите