.

.

LeYin Патување Четка за заби Случај и Превозникот, Преносни Бизнис Патувања Мие Чаша Носителот на Организаторот за Патувања и Секојдневна Употреба (1 Розова+1 Зелена)

LeYin Патување Четка за заби Случај и Превозникот, Преносни Бизнис Патувања Мие Чаша Носителот на Организаторот

DEN 136.56

Износ
Во продавницата.

Направени од храна одделение PP материјал кој не е отров, без мирис и безопасно.Висина на Заби носител е 19.5 cm,За 6 cm во дијаметар,дебелината е 3мм,може да се користи за четка за заби и паста за заби чување дома или патување или кампување.Тоа потрајни и добра запечатување сопственост помага да се заштити вашата четка за заби од сите бактерии.тоа може да се одржи две редовни четка и цевка на мала големина паста за заби, и тоа исто така може да се расклопуваат да биде 2 четка за заби чаши.На уникатен дизајн ја прави Четка за заби Садовите за Складирање совршен, исто така идеална за подароци.Четката носител е толку лесни што може да го носат тоа, имајте на ум некои електрична четка за заби не може да се вклопат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите