.

.

ВРЕМЕ-SERT M10x1.25x25mm Вметнете p/n 10129 Qtry 10

ВРЕМЕ-SERT M10x1.25x25mm Вметнете p/n 10129 Qtry 10

DEN 564.00

Износ
Во продавницата.

M10x1.25x25mm вметнете p/n 10129 количина на Време 10-Sert.Се бара Раководител Гром Време-Sert главата гром комплет p/n 6250 Или Време-Sert комплет p/n 1012 за стандард гром дупка.Произведено во САД.M10x1.25x25mm вметнете p/n 10129 количина на Време 10-Sert Бара Главата Гром Време-Sert главата гром комплет p/n 6250 Или Време-Sert комплет p/n 1012 за стандард гром дупка.Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите