.

.

Cimeton 80Pcs 6Sizes Сребро Големи Безбедност Иглички Асортиман Комплет најголемиот Дел Тешки Челик Празно Пролет Заклучување Игли за Домашна Употреба (Office use Уметнички За?

Cimeton 80Pcs 6Sizes Сребро Големи Безбедност Иглички Асортиман Комплет најголемиот Дел Тешки Челик Празно

DEN 811.20

Износ
Во продавницата.

???? [ЗА МАТЕРИЈАЛНИТЕ] се користат квалитетни челик со светли сребрен финиш на површината, овие безбедност иглички се многу издржливи во употреба.Тие се тешки и силна, и тие нема да се прекине и да се наведнуваат лесно!. ???? [ШЕСТ-ГОЛЕМИНА ВКЛУЧЕНИ] имаме многу големини и количини за вашиот избор.Имаме безбедноста иглички големини : 45mm 50mm 60mm 70mm 80mm 100mm.И доволно количество за вашата секојдневна употреба. ???? [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Овие игли сврзувачки елементи се многу лесен за употреба.Ќе мора да се задржи на pin заклучена кога не е во употреба.Тие можат да одат низ густа ткаенина лесно како дебела облека и ќебиња. ???? [ГОЛЕМА ПРИМЕНА] може да се стави некои монистра во да се направи една убава brooch иглички.Тие се користат во секојдневниот живот.Можете да ги користите за да се одржи flyaway џемпер, шамија или не некои шиење работни места, накит одлуки, basting quilting, изработка на накит, за прицврстување ќебиња, здолништа, cardigan џемпери, quilters. ???? [ЗА ПО-ПРОДАЖБА] сите грижи, прашања или незадоволство во врска со нашите производи, ве молиме да дојде до нас за помош во секое време, ние ќе ги слушаш надвор и да работат надвор решение за вас во рамките на 12hours.Боја : Сребро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите