.

.

Провира Умре 1pc Метрички Не се Стандардни Тенка Теренот Прирачник Умре M11 Умре За Челик, Железо, Алуминиум Бакар работното парче Провира Алатка (Презентација : 1.25)

Провира Умре 1pc Метрички Не се Стандардни Тенка Теренот Прирачник Умре M11 Умре За Челик, Железо, Алуминиум

DEN 513.36

Износ
Во продавницата.

Висока цврстина и издржливи.Погоден за мувла обработка.Усвојува high speed челик со поголема цврстина, потрајни, висока точност.Број на модел : в. џ.-TDM11 TP.ПРЕДМЕТ : Метрички навој умре.Корисно за мувла обработка челик, од леано железо, бакар, алуминиум, цинк и др.(не се погодни за нерѓосувачки челик)Карактеристики на Производот : Не се стандардни легиран челик направени прирачник метрички провира круг умре.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr steel M11 Pitch : 0.75/1.0/1.25/1.5 mm QTY : 1 PC100% квалитет и Сосема нов.Висока цврстина и durable Die може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користат соодветни за мувла обработка,не за СС обработка на работното парче.Ако треба машина за СП, ве молиме изберете нашите Супер тешко ХСС умре и чешми.

Параметрите на производот

Material:
9SiCr steel
Pitch:
0.75/1.0/1.25/1.5mm
QTY:
1PC
100% quality and Brand new. :
High hardness and durable :
Die can be installed in DIE wrench using manual processing threads can also be mounted on the die holder on the machine to use suitable for mold machining,not for SS workpiece processing. If need machine SS, please select our Super hard HSS die and taps. :

Им се допаѓа и на купувачите