.

.

Орално-Б Деца Прирачник Четка за заби, Чудовишта Ликови, за Деца и Години 3+, Екстра Меки Влакна - Пакување од 6 (Знаци се Разликуваат)

Орално-Б Деца Прирачник Четка за заби, Чудовишта Ликови, за Деца и Години 3+, Екстра Меки Влакна - Пакување

DEN 407.28

Износ
Во продавницата.

Јазик почисто со цел да се промовира свеж здив.Cushioned главата е дизајниран да помогне да се заштитат тендер непцата.Моќ Совет влакната дизајниран за да им помогне исчисти тешко да се постигне забите.Се справи со Стабилизатор помага да се задржи четка за заби да ви остане мирна кога оставениот.Повеќето препорачува бренд за деца со стоматолози - Орален-Б. Орално-Б Деца прирачник четка за заби кој Disney Pixar Чудовишта ликови е совршен детска четка за заби за свој мала принцеза.Сртот + Орално-Б Децата им помага на децата четка најдобро со производи наменети за поддршка на здрава орална хигиена.Им помогне на вашите малечки пракса правилна орална нега навики, која ќе трае нив цел живот.Орално-Б е #1 препорачува четка за заби бренд од страна на стоматолози во светот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите