.

.

LTUPWF 10PCS Дент Отстранување Потчукнете Надолу Алатки Paintless Дент Поправка Алатки за Полнење Дент Поправи Алатки DIY Метал Допрете Дау Пенкало со 9 Глави Совети Гумен Чек

LTUPWF 10PCS Дент Отстранување Потчукнете Надолу Алатки Paintless Дент Поправка Алатки за Полнење Дент Поправи

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Ова е НОВА Paintless Дент Отстранување Потчукнете Надолу Tools.Должина на дент kockdown пенкало : 109 MM, Подолго дизајн, подобар стисок.Пакетот е вклучена 8 различни спецификации на главата, 1 PCS лопата совет и 1pcs Алуминиум Рака Алатка чекан, која може да се користи за чистење на лепак за време на процесот на поправка.Различни форми на глава за различни вдлабнатини.Дизајнот е подобрување на облик на пенкало совет и може да ја замени гума лопата.Совршен за Авто Тело дент поправка отстранување,особено за hight точка.Погоден за Дент од видови На Рамен Метал ,Како што се Автомобилската, Фрижидер, Моторцикл Тело, Машина за Перење, Итн.Ова е НОВА Paintless Дент Отстранување Потчукнете Надолу Tools.Должина на дент kockdown пенкало : 109 MM, Подолго дизајн, подобар стисок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите