.

.

Рачни четки за заби за Деца 6-12 Години, 360 степени Чистење U-Облик на Детска Четка.

Рачни четки за заби за Деца 6-12 Години, 360 степени Чистење U-Облик на Детска Четка.

DEN 727.20

Износ
Во продавницата.

Оваа прекрасна U-облик на прирачник за детска четка е дизајниран да се направи деца(6-12) toothbrushing повеќе смешно и лесно.Дозволете вашето дете да се обиде уште еднаш, и тој (таа) ќе падне во љубов со оваа четка за заби.Направени од hight-квалитет со силиконска, мека , чистење на забите нема да го оштети вашиот непцата.Уникатен U-облик на структура , 360 степени контакт, чисти забите.Во споредба со традиционалните четки за заби, оваа четка за заби е супер лесно да се четка, само се тресат тоа лево и десно.Пакет:2 пакети(1*blue & 1*розова),Препорака : Замена на четка за заби со нова, на секои 2-3 месеци.Оваа прекрасна U-облик на прирачник за детска четка е дизајниран да се направи деца(6-12) toothbrushing повеќе смешно и лесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите