.

.

UClever Пракса Прсти Декорација Обука Прсти за Акрил, Гел и Помине Уметност (Пакување од 10 Прсти)

UClever Пракса Прсти Декорација Обука Прсти за Акрил, Гел и Помине Уметност (Пакување од 10 Прсти)

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

DIY Помине Уметност : овие пракса прсти се изработени од мазна и тврда пластика, трајни доволно за вашата дневна практикување за помине уметност.Големината на секоја практика прст : 5 x x 4.5 4.2 cm.УПОТРЕБА СОВЕТ : Бидејќи тие се 2 мазни површини, па ве молиме roughin нив со нокти датотека и на крајот лажни нокти ќе се држи со ноктите лепак на површината на пракса прст е ноктите, а потоа направи DIY практики.Самолепливи База : Секој прст доаѓа со леплива база, така што ќе може да се одржи во било која површина и да останат цврсто.Пакети на 10 парчиња пракса прсти за помине уметност помогне да помине љубовници или ноктите уметници направи пракса за 2 раце.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите