.

.

Flatware Utensil за Чување, Есцајг Складирање Кутија, Sterling Silver Flatware Складирање Градите, Прибор за јадење Складирање, Есцајг Организатор со Отстранлив Капак и го Носат Рачк?

Flatware Utensil за Чување, Есцајг Складирање Кутија, Sterling Silver Flatware Складирање Градите, Прибор за

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

✔️ Добра Изработка и Квалитет - Ова Flatware Складирање Случај е направен од висок квалитет на ткаенина и здрав одбор.Ние мора внимателно да се третираат теми на овој Flatware Utensil за Чување. ✔️ Прилагодливи Dividers - Ова Сребрениот Складирање Кутија има четири dividers, која може да се подели на кутија во пет оддели.Секој divider е подвижен и се прилагодува.Можете да ја прилагодите dividers според сопствените потреби.Оваа Сребрениот Складирање Кутија е одлично за чување на вечера предници, ножеви, лажици, салфети, итн. ✔️ Лесно да се Носат - Ова Sterling Silver Flatware Чување на Градите има два преносни рачки.Без разлика дали дома или на отворено, носат овој Flatware Складирање Случај е многу погодно. ✔️ Лесно да се Носат - Ова Sterling Silver Flatware Чување на Градите има два преносни рачки.Без разлика дали дома или на отворено, носат овој Flatware Складирање Случај е многу погодно. ✔️ Како Подарок - Ова Сребрениот Организатор со Отстранлив Капак и го Носат Рачки е одличен одмор подарок.На пример, Мајката Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Ако треба да се продавница flatware, било дома или на отворено, нашите Сребрениот Складирање Кутија е добар избор за вас.Оваа Flatware Складирање на Градите, има предности да се биде пренослив, прашина-доказ и влага-доказ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите