.

.

ATTRACO Жените Тренингот Резервоарот на Врвот Racerback Спортски Маици Мрежа Јога Блузи

ATTRACO Жените Тренингот Резервоарот на Врвот Racerback Спортски Маици Мрежа Јога Блузи

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

90%Polyester10%Spandex【ЗАБЕЛЕШКА:ОВАА РЕЗЕРВОАРОТ ВРВОТ РАБОТИ МАЛИ, ве МОЛИМЕ ЦЕЛ 2 ГОЛЕМИНА ДО】.Машина За Миење. 【КОНТРАСТ БОЈА ДИЗАЈН】Овој атлетски резервоарот на врвот функција racerback со контраст не се обврзувачки само има стилски изглед но исто така им овозможува целосен опсег на арм движење. 【МРЕЖА КРОИ】Мека решетката ткаенина на врвот ти дава види-преку визуелен ефект и совршено покажете ја вашата секси поставен назад и спортски градник. 【ОДГОВАРА ПОВОД】Идеален резервоарот врвот за јога, вежби, фитнес, фитнес, трчање, било кој тип на тренингот или секојдневна употреба.ATTRACO активни носат ги комбинира модата, функционирањето и перформансите. 【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】Пар совршено со вашата leggings, фармерки, шорцеви, sweatpants, спортски градник.Тоа дизајнирани да бидат тесни одговара за повеќе поддршка, ве молиме големина до ако треба лабава одговара. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА】Користење на лесни, дише, кожата-пријателски, влага wicking и брзо сушење на професионални спортски ткаенини бидете кул и суво време на вежбање.Надградена верзија.Зголемување на должината на грбот.Повеќе покриеност и повеќе домот.Големина на : Мали | Боја : Портокал Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Грбот е составен од мрежа крои.Тоа изгледа Секси и шармантна.Се држи воздухот тече и ви Држи кул кога ќе спорт.Оваа ткаенина суши брзо.Тоа е растеглив, Дише, Супер меки, Лесни, Кожата Пријателски и Влага wicking.Лажичка вратот отворање и карактеристики на мазна, рамна заклучување шевовите за да се осигура вашата облека никогаш не ќе се скрши вашиот фокус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите