.

.

Zcavy Симпатична Кавер-Тенк Flowy Спортски Маици Работи Мускулите Кошули Тренингот Салата Облека Racerback Кавер-Тенк Блузи, за Жени

Zcavy Симпатична Кавер-Тенк Flowy Спортски Маици Работи Мускулите Кошули Тренингот Салата Облека Racerback

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Се повлече На затворање.Линија Сува.На кавер-print додава на тренд атмосфера.Кавер-тенк блузи карактеристики лажичка вратот, flowy, racerback.Опуштено одговара; Хип должина.Ултра-меки се чувствуваат 8"; биста : 33"; половината : 23"; колковите : 35".Можеби може да се однесуваат кон неа.Прашање 2 : дали Е ова вистина да големината?.Одговор : да, имаме мерка ги рачно.За лабава се вклопуваат како на слика, што може да нареди две големина нагоре.Прашање 3 : дали боја точно да се слика??.Одговор : Боја може да бидат посветли или потемни.Бои може да изгледаат различно на индивидуални следи поради бојата прилагодување на осветлување и др.Хип должина.Лажичка вратот cutouts.Стилски маскирна печатени.Овој врв е голем резервоар да се носат секојдневно со leggings или со шорцеви или да го носат тоа да работат во многу разноврсна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите