.

.

DC 8-24V Дигитален LED Контра Панел Метар, 4 Цифрен Нагоре/Надолу Паното за Контра Метар, Плус/Минус Контра Панел Totalizer 0-9999 (Црвено)

DC 8-24V Дигитален LED Контра Панел Метар, 4 Цифрен Нагоре/Надолу Паното за Контра Метар, Плус/Минус Контра

DEN 470.16

Износ
Во продавницата.

4 цифрен светла LED светло, јасно се чита, лесен за употреба.Добра стабилност, висока точност, и лесна инсталација.Броење вредност ќе биде задржано кога електричната енергија.Широка примена за автоматизација на опрема и опрема за тестирање, итн.Компактна големина, прекрасен изглед, и Сина, Зелена, Црвена боја за вас да се избере.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите