.

.

Stemware Складирање Кутија - Кина Садовите за Складирање Има 12 Вино Стакло или Кристал Стакло Случај, Пластовидно со Лебл Прозорецот и се Справува(Сив)

Stemware Складирање Кутија - Кина Садовите за Складирање Има 12 Вино Стакло или Кристал Стакло Случај, Пластовидно

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

????Премиум издржлив материјал : Пластовидно вино очила складирање кутија е направен од премиум 300 D оксфорд ткаенина и здрав дебел картон,капакот направени со дебел картон внатре,страна парчиња обезбедуваат дополнителна заштита,па тоа е повеќе здрав од другите. ????Двојно врвот одделение stong патент : Dinnerware складирање организаторите опремени со #5 не ' рѓосувачки челик патентите кои се тешко да да биде прекината,топ-одделение,fasion дизајн,дво-насочно патентите ви овозможи лесно да го лизгачот по colsure кога е во употреба. ????Цврсти рачки : Две рачки allowsyou да се носат до 25 кг,од чаши и чаши во секоја кутија,удобен и удобно. ????Совршен дизајн : вино стакло вклучува 12 клетки,големина на 16.55*13*10 инч.Секој кина складирање кутија со етикета држачот за лесно да препознаете содржина. ????Свитлива и еко-пријателски : Сите наши производи може да биде folable и лесен за носење.Сите ткаенини што се користат се на животната средина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите