.

.

Attaché Случај Лаптоп Briefcase 13-инчен Компатибилен со Леново ThinkBook 14 Генералот 2 14s Јога, Јога 7i 9i, IdeaPad Тенок 7 5 14

Attaché Случај Лаптоп Briefcase 13-инчен Компатибилен со Леново ThinkBook 14 Генералот 2 14s Јога, Јога 7i

DEN 486.96

Износ
Во продавницата.

[ НАДВОРЕШНОСТА СОСТАНОЦИ ]- назад надворешноста на чантата одликува со големи zippered оддел за брз пристап до саканиот и модни додатоци.Главната преграда од торбата има zippered отворање, посветен поместена лаптоп оддел со сигурна рака, големи zippered оддел за додатоци, и големи дарежлив простор за складирање на книги, брошури, и трудови.5" - Компатибилен со 14" Lenovo Idea Pad Flex 5 G, 5 14, Тенок 7 14", Тенок 9i – 14" Think Book 14s Јога, 14 Генералот 2 – 14" Think Pad X1 Јаглерод Генералот 9, X1 Јога Генералот 6 – 14" Јога 7i, 9i – Табот P11 Про – P11. [ МЕРЕЊА И КОМПАТИБИЛНОСТ ]- Лаптоп оддел 12.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите