.

.

Millipore Сигма Z251739-1EA BIBASE Гума Поддршка Прстен, се Вклопува Колба, Сина Силикони, 500-2000 ml

Millipore Сигма Z251739-1EA BIBASE Гума Поддршка Прстен, се Вклопува Колба, Сина Силикони, 500-2000 ml

DEN 1845.84

Износ
Во продавницата.

Материјал : Силикон.Стерилитет : Не-Стерилни.Функција : се Вклопува колба 500 - 2, 000 m L.Капацитет : 500-2000 m L.Реверзибилна; исто така, може да бидат наредени по едни со други.Три големини обезбеди шест различни дијаметри круг на дното колби кои се движат од 50 до 6, 000 m L.Одлична адхезија да стакло спречува пропаѓање и, исто така, нуди топлинска и електрична изолација.Достапен во две гумени видови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите