.

.

3M Cubitron II Hookit Чисти Пескарење филмови Диск 775L - 80plus Ронки Вакуум Пескарење Диск - Кука и Јамка Прилог - Метал, Композити, Fiberglass - 5

3M Cubitron II Hookit Чисти Пескарење филмови Диск 775L - 80plus Ронки Вакуум Пескарење Диск - Кука и Јамка

DEN 1405.68

Износ
Во продавницата.

Револуционерна 3 M Прецизност во Облик на Зрно технологија овозможува брза намали и долг живот.Намалувања до 2x како брзо како конвенционалните абразиви.Филм поддршка за поголемо абење отпор и на работ на задржување.Идеален за широк спектар на супстрати и апликации се фокусираше првенствено на акции отстранување.Кука и јамка прилог прави диск се менува брзо и лесно.Прецизни мулти-дупка моделот обезбедува супериорни прашина екстракција. 3 M Cubitron II Hookit Чисти Пескарење филмови Диск 775 L карактеристики 3 M Прецизност во Облик на Керамички Жито, револуционерен напредок во абразивни технологија.На молив триаголен облик на керамички минерални е дизајниран за парче преку супстрат, наместо gouging или "plowing" како конвенционалните абразиви, што резултира во пршлен дека намалувања до 2x како брзо и трае до 6x додека конвенционалните абразиви. 3 M Cubitron II Hookit Чисти Пескарење филмови Диск 775 L карактеристики 3 M Прецизност во Облик на Керамички Жито, револуционерен напредок во абразивни технологија.На молив триаголен облик на керамички минерални е дизајниран за парче преку супстрат, наместо gouging или plowing како конвенционалните абразиви, што резултира во пршлен дека намалувања до 2x како брзо и трае до 6x додека конвенционалните абразиви.Револуционерна 3 M Прецизност во Облик на Зрно технологија овозможува брза намали и долг живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите