.

.

Jeanoko 3,5 мм Мини Звучници, Мини-Стерео Звучник DIY Перница парична Казна Изработка на Говорникот Пренослив CD за MP3 Телефон

Jeanoko 3,5 мм Мини Звучници, Мини-Стерео Звучник DIY Перница парична Казна Изработка на Говорникот Пренослив

DEN 1956.00

Износ
Во продавницата.

Парична казна изработка и исклучителен изглед.Мала тежина и лесен за носење.Тоа дава од прекрасна музика и да ви помогне да спијат добро.Одлично компатибилност : компатибилна со речиси сите уреди со 3.5 милиметарски џек, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Обезбедува импресивна вистински HD и уникатни мека звук, збогатете го вашето музичко искуство.Едноставно стави крај на вашата перница и да се поврзете со вашите уреди, а потоа можете да уживате во убава музика без нарушување на другите.Опис : Ова е моќен стерео звучник со висок квалитет на звук.Со 3,5 mm приклучок, тоа е компатибилен со повеќето уреди како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Кристално јасна средината & висок звук и thumping бас подобрување на музичко искуство.Карактеристики : 1. Едноставно стави крај на вашата перница и да се поврзете со вашите уреди, а потоа можете да уживате во убава музика без нарушување на другите.2. Одлично компатибилност : компатибилна со речиси сите уреди со 3.5 милиметарски џек, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.3. Тоа дава од прекрасна музика и да ви помогне да спијат добро.4. Обезбедува импресивна вистински HD и уникатни мека звук, збогатете го вашето музичко искуство.5. Парична казна изработка и исклучителен изглед.Мала тежина и лесен за носење.Карактеристики : Материјал : ABSColor : White Communication : Wired Built-во батеријата : No Support Читач за Мемориска Картичка : No Diameter : 60mm / 2.4 in Thickness : 15mm / 0.6 in Weight : Прибл. 20g Package Листа : 1 * Звучник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите