.

.

Rae Dunn Жица Складирање Кошница – Поцинкуван Челик и Цврсто Дрво Организатор – Декоративни Папката за Отпадоци со Две Рачки и Етикета Слот за Статистика, Спална соба

Rae Dunn Жица Складирање Кошница – Поцинкуван Челик и Цврсто Дрво Организатор – Декоративни Папката за Отпадоци

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Оваа складирање кошница зема класичен дизајн и дава нов живот.Комбинација на цврсти метални gridwork и селски дрво додадете елемент на гроздобер шик до вашиот дом оркестарот.25" Големи Корпа за Канцелариски Материјали, Брошури, Книги и Повеќе Поцинкуван Челик и Цврсто Дрво Лесна за Носење Handles ORGANIZE ВО STYLERae е уникатна комбинација од природни материјали, индустриски едноставност и персонализација со нејзиниот потпис фонт се создаде модерен решение за складирање и организација.ЛУКСУЗОТ на ИЗРАБОТКА : Rae Dunn производи се направени со премиум квалитет на материјали, изработка и трајност.Додадете личност во секоја соба со оваа уникатна корпа организаторот.Rae е потпис фонт дава секој објект личен допир и додава едноставната убавина на нејзините дизајни.RAE DUNNCalifornia уметник, ceramicist и автор, Rae Dunn, се наоѓа убавина во едноставни форми, несовршеност и пронајдени објекти. "Во мојот сопствен начин, јас сум принудени да се најде рамнотежа помеѓу изразување на нешто што е многу значајно за мене и создавање на чувство на радост, дека може да тивко ги допираат животите на другите."Rae е дизајни се познати по нивната функционалност, дизајн и издржливост.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ : Димензии : 11.Дали за дома или на работа, тоа ќе им даде на вашиот канцеларија декоративен и функционален поттик.ДЕСКТОП ОРГАНИЗАТОР КОШНИЦА : Rae Dunn е уникатна комбинација на индустриски инспириран материјали и персоналните фонт направи организирање модерен.Оваа жица складирање бин може да се организира книги, датотеки, папки, канцелариски материјали и големи крупни работи.Уживајте во исклучителни дома décor решенија и елегантен опции за да spruce до вашата канцеларија.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : парична Казна квалитет поцинкуван лим и тешки дрвени акценти се создаде долга-трајни и издржливи складирање решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите