.

.

20pcs Четка за заби Горниот Капак Држач,Четка за заби Заштитни Случај,Патување четка за Заби Главата Опфаќа Капи

20pcs Четка за заби Горниот Капак Држач,Четка за заби Заштитни Случај,Патување четка за Заби Главата Опфаќа

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

【Материјал】Овие маски изработени од високо квалитетни пластични, здрава, светлина и издржливи. 【Големина】главата капи е околу 3.8x2.3x1.8 см, погодни двете деца и возрасни четка. 【Четка за заби Заштитник Покрие】случај го прави вашиот заб четки повеќе почиста,прашина доказ. 【Широка Примена】случај е пренослив,лесен за носење, Одговараат за домашна употреба,патуваат,пешачење, кампување и така натаму. 【Она што Ќе Добиете за】20 парче четка за заби се покријат во 4 различни бои.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите