.

.

DC 8-24V Дигитален LED Контра Панел Метар 4 Цифрен Нагоре/Надолу Паното за Контра Метар, Плус/Минус Контра Панел Totalizer 0-9999 (Сина)

DC 8-24V Дигитален LED Контра Панел Метар 4 Цифрен Нагоре/Надолу Паното за Контра Метар, Плус/Минус Контра

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Големина : Aprox.Грофот вредност ќе се зачува кога има моќ прекинување.Терминалот 3 : Јачина на земјата.Оперативен напон : DC 8-24 V. DC струја : 30 ма.Широка примена за автоматизација на опрема и опрема за тестирање, итн.Тежина : 48g.4 цифрен светла LED светло, јасно се чита, лесен за употреба.Answer : ___________________________ Note : 5-pin кабел се користи за да се поврзете со метар.Боја (opcional) : сина, зелена, црвена боја.Компактна големина, прекрасен изглед и сино, зелено, црвено, три бои за да го изберете.Светла 4-цифрен LED светло, јасно може да се прочитаат.Широка примена за автоматизација на опрема и опрема за тестирање, итн.Терминал 6 : сина жица да се зголеми.Добра стабилност, висока прецизност и лесна инсталација.Броење : па, па.Овој дигитален дисплеј контра има светла LED светлина, висока прецизност, добра стабилност, и лесна инсталација.Инсталации дијаграм : .На метар автоматски држи број кога тој е исклучен.Терминал 2 : Земјата. 1 x дигитален дисплеј контра.Компактна големина, прекрасен изглед и сино, зелено, црвено, три бои за да го изберете.Грофот вредност ќе се зачува кога има моќ прекинување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите