.

.

TOYANDONA Бебе Крпи Муслин Washcloths Бебе Ќебе Памук Новороденче Заврши Крпа Туш Крпа за Јавна Куќа Хотел Бања

TOYANDONA Бебе Крпи Муслин Washcloths Бебе Ќебе Памук Новороденче Заврши Крпа Туш Крпа за Јавна Куќа Хотел

DEN 1857.60

Износ
Во продавницата.

Деликатна изработка и добар квалитет за трајни употреба.Погоден за бања, плажа, спа, пливање, кампување, патување, и др.Може да се служи како бања пешкир и за секојдневна ќебе употреба, за да се задржи топло и дише.Брзо се суши.Добро асимилација во вода.Слатки и привлечни обоени делфин моделот ќе се нивните омилени кај децата.Тој е направен од мек памучен материјал, кој е безбеден и удобноста на вашата кожа.Боја : Делфин.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите