.

.

2 Парчиња Електрична Четка за заби Патување Случај, Преносни Патување Четка за заби Држачот за Перорална-Б Про и Други Електрична Четка за заби Поставени од страна ?

2 Парчиња Електрична Четка за заби Патување Случај, Преносни Патување Четка за заби Држачот за Перорална-Б

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

Висина на заби носител е 8. 【Широко се Користи】 Патување четка за заби кутија е погоден за патување, бизнис патување, училиште, кампување, семејството секојдневна употреба. 【Производ Големина и Пакет】производот има две електрични патување четка за заби контејнери, сина и бела. 【Погоден повеќето од електрични четки за заби】 Патување четка за заби може да поставите погоден за повеќето електрични четки за заби, како Орално-Б, Philips серија и така натаму, патување четка за заби случај може да ги собере еден електрична четка за заби и четка за заби два глави.Орална б патување случај со соодветен дизајн кој лесно да се стави во вашиот куфер или чантата, погодно да се носат ги има насекаде.3 инчи x Ширина : 2.Добро запечатување се задржи вашата четка за заби чисти и здравје.8 инчи 4、Материјал : здравје пластика ПП 5、Пакетот Вклучува : 2 парчиња електрични патување четка за заби случаи Љубезно Внимание : 1、ве Молиме љубезно ве молиме имајте предвид димензиите на електрична патување четка за заби случај и превозникот, тоа би можело да не одговара на четка за заби вештерка должина е над 8.Ако не сте задоволни со електрична патување четка за заби покривање на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 24hours. 【Задоволство Гарантира】Нашите производи се со живот гарантирано, ние сме посветени на обезбедување на задоволително ниво на услуга на клиентите.Електрична четка за заби патување случај е добар избор за патување, училиште, кампување, семејството секојдневна употреба.Оваа четка за заби патување држач е погоден за заби во 8.Карактеристики : 1、Количина : 2 парчиња на патување четка контејнери 2、Боја : црна и бела 3、Големина : Долго : 8.Дали имате било какви проблеми околу тоа како да се стави на вашата електрична четка за заби, кога планирате патување или надвор?Дали сте збунети околу тоа како да се задржи вашата четка за заби чиста и здрава кога сте на патување и како да ги зачувате вашите четки за заби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите