.

.

GPI Јасно Пластика Reclosable Zip Поли Кеси, Случај на 1000, 2-мили, Дебела, 2 Инчен x 3 Инчи, за Патување, Чување, Испорака

GPI Јасно Пластика Reclosable Zip Поли Кеси, Случај на 1000, 2-мили, Дебела, 2 Инчен x 3 Инчи, за Патување,

DEN 318.96

Износ
Во продавницата.

Насочат на вашиот дом/канцеларија организација процес ефикасно да додадете дополнителна простор & дел контрола на вашите оброци.КАРАКТЕРИСТИКИ - Нашите Reclosable zip-заклучување кеси со усна во отвор за лесно & мазна отвори & затвори.КВАЛИТЕТ - Нашите водоотпорен & dustproof воздух тесни запечатува кеси се силни & трајни, Печати со здрав брава zip за зголемена реупотребливост.МАТЕРИЈАЛ - Сите-дева ниска густина полиетилен. 100% ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО.Не се Токсични и без Мирис - Замрзнувач безбедно.Совршен за пакување & продажба на стока & обезбедување на примерок.Погоден за чување на накит, секојдневно апчиња, ужинка, мали играчки, монета, итн.КЕСА ДИМЕНЗИИ : Ширина 2" x Висина од 3" (5.08 CM х 7.62 CM) под патент.Дебелина : 2mil.РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ - Ние стоиме зад нашите производи и gaurantee 100% задоволство или целосно враќање на средствата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите