.

.

Stemware Складирање Кутија Случај - Кина Садовите за Складирање на Градите Има 12 Чаши Вино или Кристално Стакло Кутии со Лебл Прозорец,Целосно Поместена во Внатрешност

Stemware Складирање Кутија Случај - Кина Садовите за Складирање на Градите Има 12 Чаши Вино или Кристално Стакло

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

12 ОДДЕЛНИ ПРЕГРАДИ DIVIDERS — Купот картон divider за да се задржи стакло се обезбеди од кршење — Со правилно сместување, чување случаи може да се чуваат во hutches, кабинети, провизии плакари, или бифе.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Сре 12 од вашето омилено вино очила или stemware до 10 инчен висина.15.5" x 12.5"x 10".ДВОЈНО ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ СИЛНА ПАТЕНТ И ЕТИКЕТА ПРОЗОРЕЦ -Stemware Складирање организаторите опремени со #5 не ' рѓосувачки челик патентите,Топ-одделение,Моден дизајн, дво-насочно патентите ви овозможи лесно да го лизгачот по затворањето кога е во употреба.Тоа е опремен со најлон, авто-корекција на патент да се обезбеди сигурна употреба.Содржината на Етикетата Внесува (брзо идентификување на содржината).ТРАЈНИ ИЗГРАДБА.Надворешноста на случај е изградена со користење лесни уште трајни микрофибер изградба за да се обезбеди траен сила и употреба година по година.Оваа мека quilted материјал може да се пофали екстра дебели, кадифен баласт за да се обезбеди вашите чаши се целосно заштитени, заедно со декоративни quilted крои за зголемување на визуелен интерес и жалба.СВИТЛИВА И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ Сите наши производи може да се folable и лесен за носење.Сите ткаенини што се користат се на животната средина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите