.

.

Dorman 955-1643 Патникот Страна Моќ Вратата Огледало за да Одберете Pontiac Модели

Dorman 955-1643 Патникот Страна Моќ Вратата Огледало за да Одберете Pontiac Модели

DEN 1522.32

Износ
Во продавницата.

Совршена замена - обратна конструиран за да погледнете, се вклопуваат и во функција токму како оригиналниот вратата огледало на вашето возило е специфични година, марка и модел.Заврши собранието - ги вклучува истите огледало стакло, домување, заградата и технологија, како оригиналниот дел кој дојде на возилото.Цена-ефикасен и сигурен - функции на сличен начин да оригиналниот дел, но е многу помалку скапи од добивање замена од дилер или од оригиналниот производител.Лесна инсталација - нема специјални алати или опрема е потребно за инсталирање на овој нов дел.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа врата огледало беше конструиран за да погледнете, се вклопуваат и да функционира како оригиналот огледало собранието за вашето возило е специфични година, марка и модел.Тоа вклучува исто огледало стакло, домување, заградата и технологија како дел кој дојде на возилото.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Pontiac G8 : 2008, 2009].

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите