.

.

М3 Пролет Хексадецимален Штекер Топката Точка Копачка Поставите Завртки Нерѓосувачки Челик 20pcs (M3 x 14mm)

М3 Пролет Хексадецимален Штекер Топката Точка Копачка Поставите Завртки Нерѓосувачки Челик 20pcs (M3 x 14mm)

DEN 182.16

Износ
Во продавницата.

Топката Клипот Дијаметар : 1.5 mm / 0.06"; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Име на Производ : Топка Точка Прилагодете Завртка.Пакет Содржина : 20pcs x Топката Точка Прилагодете Завртка.Се Вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Штекер Капа На Главата.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Хексадецимален Клуч Големина : 1.5 mm / 0.06"; Конец Теренот : 0.5 mm.Постави Топката Завртка Тип на Трансфер Unitwith Пролет Клипот Функција за Свртени Нагоре Апликации.Тоа е збир топката завртка тип ролери со пролетта клипот функција.Внатрешната пролет добива товари рамномерно дури и кога товарот е неурамнотежен.Тоа исто така може да се користи како општ пролет клипот со топка за одредување и лоцирање на работното парче.Непречено ротација на топката го намалува триењето помеѓу главната топката и примање на страна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите