.

.

EVERWORTH Мажите 7 Тренингот Салата Шорцеви Спортски Шорцеви Bodybuilding Работи Шорцеви Џебови со Патент

EVERWORTH Мажите 7 Тренингот Салата Шорцеви Спортски Шорцеви Bodybuilding Работи Шорцеви Џебови со Патент

DEN 479.04

Износ
Во продавницата.

================== Големина на Табелата =========================НИ XS (Азија Големина на Ознака M) : Градите 27"- 29" Должина 18"НИ S (Азија Големина Ознака L) : Градите 29"- 31" Должина 18.Било какви прашања или сомневање имате, ве молиме контактирајте со нас.Погоден За : - Активен Спортски,Трчање, Џогирање, Салата, Тренингот, Фитнес, Одење, кошарка и Отворено живеење, Итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите