.

.

Провира Умре 1pc М12 М14 М16. M18 M20 Машина ХСС Десната Рака Завртка Тема Метрички Plug Допрете & Круг Умре (Навој Дијаметар : M20)

Провира Умре 1pc М12 М14 М16. M18 M20 Машина ХСС Десната Рака Завртка Тема Метрички Plug Допрете & Круг Умре

DEN 635.04

Износ
Во продавницата.

Висока цврстина и издржливи.Погоден за мувла обработка.Усвојува high speed челик со поголема цврстина, потрајни, висока точност.Погоден за мувла обработка.Материјал : алуминиум алатка челик.Корисно за мувла обработка челик, од леано железо, бакар, алуминиум, цинк и др.(не се погодни за нерѓосувачки челик)100% квалитет и Сосема нов.Висока цврстина и durable Die може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да use Suitable за мувла machining Material : легури алатка steel M20 * 1.5 Спецификација : Во дијаметар * внатре дијаметар : 20mm x1.5 mm Specifications : М12 * 1.5 Во дијаметар * внатре дијаметар : 12 mm x1.5 mm M16 * 1.5 Спецификации : Во дијаметар * внатре дијаметар : 16 mm x1.5 mm Specifications : M18 * 1.5 Во дијаметар * внатре дијаметар : 18mm x 1.5mm M14 * 1.5 Спецификации : Во дијаметар * внатре дијаметар : 14mm x 1.5 mm Include : 1pc метрички ХСС тема умре рака допрете теренот 1.5 mm.

Параметрите на производот

In diameter * inside diameter:
20mm x1.5 mm
Specifications:
M12 * 1.5
In diameter * inside diameter:
12 mm x1.5 mm
M16 * 1.5 Specifications:
In diameter * inside diameter:
16 mm x1.5 mm
Specifications:
M18 * 1.5
In diameter * inside diameter:
18mm x 1.5mm
M14 * 1.5 Specifications:
In diameter * inside diameter:
14mm x 1.5mm
Include:
1pc metric HSS thread die hand tap pitch 1.5mm :

Им се допаѓа и на купувачите