.

.

Aexit 2.93 милиметри Кол Референца Мерачи 50mm Должина Волфрам Карбид Цилиндрични Мерење Pin и Pin Мерачи Gage Мерач

Aexit 2.93 милиметри Кол Референца Мерачи 50mm Должина Волфрам Карбид Цилиндрични Мерење Pin и Pin Мерачи Gage

DEN 1092.00

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Pin-Gage; Материјал : Волфрам Карбид.Тежина : 6g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Дијаметар : 2.930 mm; Толеранција : +/-0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење.Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите